Jak koupit dům

aneb z bytu do vlastního domu

Jak si poradit s koupí domu?

  • Nastala doba, splnit si svůj sen a koupit pěkný dům... ale jak na to?
  • Jak nejvýhodněji prodat současný byt a peníze z něj použít na koupi domu?
  • Co dělat, když ještě splácíte hypotéku na byt?

Z bytu do vlastního rodinného domu vede dlouhá cesta. Poradím vám, jak neprodat byt prvnímu zájemci, ale získat nejvyšší možnou prodejní cenu. Proto koupě domu bude vycházet finančně příznivěji. A pomohu vám koordinovat kroky tak, aby přemístění proběhlo klidně a všechny kroky správně navazovaly. Nevadí, že vaše hypotéka na byt není ještě splacena. Vyřešil jsem již desítky podobných případů.

Zkušený realitní makléř René Trčka allias Renda vám pomůže k pohodlnějšímu bydlení. Domluvte si schůzku a projednejte veškeré podrobnosti. Napište Rendovi ještě dnes, anebo volejte na 723 91 91 91.

Nejnovější články na mém blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Ondřej chtěl vykoupit dům, v němž bydlel a druhá polovina domu patřila jeho sestře Yvetě. Na vyplacení poloviny ceny domu mu ale scházely penízky. A navíc z předešlého bujarého života za sebou táhl plno finančních závazků.

Majitelka se potřebovala rychle vyplatit ze závazku hypotečního úvěru. Prodej jejího rodinného domu se na počátku zdál bezproblémový. Ovšem jen do doby, než jsem spatřila skutečnost, která vůbec neodpovídala záznamům v katastru nemovitostí.