Jak koupit dům

aneb z bytu do vlastního domu

Jak si poradit s koupí domu?

  • Nastala doba, splnit si svůj sen a koupit pěkný dům... ale jak na to?
  • Jak nejvýhodněji prodat současný byt a peníze z něj použít na koupi domu?
  • Co dělat, když ještě splácíte hypotéku na byt?


Z bytu do vlastního rodinného domu vede dlouhá cesta. Poradím vám, jak neprodat byt prvnímu zájemci, ale získat nejvyšší možnou prodejní cenu. Proto koupě domu bude vycházet finančně příznivěji. A pomohu vám koordinovat kroky tak, aby přemístění proběhlo klidně a všechny kroky správně navazovaly. Nevadí, že vaše hypotéka na byt není ještě splacena. Vyřešila jsme již desítky podobných případů.

Realitní Radilka vám pomůže k pohodlnějšímu bydlení. Domluvte si schůzku a projednejte veškeré podrobnosti. Napište Radilce ještě dnes, anebo volejte na 733 679 996.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Ondřej chtěl vykoupit dům, v němž bydlel a druhá polovina domu patřila jeho sestře Yvetě. Na vyplacení poloviny ceny domu mu ale scházely penízky. A navíc z předešlého bujarého života za sebou táhl plno finančních závazků.

Majitelka se potřebovala rychle vyplatit ze závazku hypotečního úvěru. Prodej jejího rodinného domu se na počátku zdál bezproblémový. Ovšem jen do doby, než jsem spatřila skutečnost, která vůbec neodpovídala záznamům v katastru nemovitostí.