Když je třeba vyměnit dům za byt

aneb "prázdné hnízdo"

Už na ten dům nestačím...

  • Chodíte po svém domě s myšlenkou co tady všechno potřebuje výměnu nebo opravu?
  • Mrzí vás, že se vaše děti odstěhovali jinam?
  • Náklady na bydlení ve velkém domě jsou už příliš vysoké?


S lidským přístupem a s využitím bohatých zkušeností pro vás najde Renda Trčka řešení. Pomůže vám k pohodlnějšímu bydlení.

Realitní Radilka, paní Veronika Váňová, se většinu času od roku 1996 věnuje obchodování s byty, domy, pozemky. Má bohaté zkušenosti, v jednání, je vlídná a lidská. Za dobu působení v realitách uskutečnila obchody v hodnotě téměř půl druhé miliardy korun. Skoro nic jí už nepřekvapí a nevyvede z rovnováhy. Dokáže najít řešení i ve velmi složitých situacích. Chcete se s ní lépe poznat dřív, než si objednáte její služby? Napište mu ještě dnes! Anebo volejte na 723 91 91 91.

Podívejte se, komu jsem v nedávné době pomohl s prodejem nemovitostí

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Ondřej chtěl vykoupit dům, v němž bydlel a druhá polovina domu patřila jeho sestře Yvetě. Na vyplacení poloviny ceny domu mu ale scházely penízky. A navíc z předešlého bujarého života za sebou táhl plno finančních závazků.

Majitelka se potřebovala rychle vyplatit ze závazku hypotečního úvěru. Prodej jejího rodinného domu se na počátku zdál bezproblémový. Ovšem jen do doby, než jsem spatřila skutečnost, která vůbec neodpovídala záznamům v katastru nemovitostí.