Odhad tržní ceny a BEZPLATNÉ zodpovězení odborných dotazů DENNĚ,

volejte telefonní číslo 723 91 91 91 nebo napište do e-mailu.

Zkušený makléř Renda vám pomůže vyřešit životní situace

Specializuje se na ty nejsložitější obchodní případy! 

Rád pomůže i vám, zavolejte mu na 723 91 91 91

Co říkají klienti o Rendovi?

Zabývám se řešením těch opravdu nejsložitějších obchodních případů a spoluvlastnických vztahů. 

Umím citlivě přistupovat k řešení ŽIVOTNÍHO PŘÍBĚHU, který stojí za každým prodejem bytu, domu nebo pozemku. 

Chráním majitele před riziky plynoucími z prodeje nemovitosti.

Zabývám se i prodejem před hrozící exekucí nebo i v jejím průběhu. V jednotlivých případech umím zajistit i okamžitý výkup bytu nebo domu.

V týmu dlouhodobě spolupracuji s prověřenými odborníky, garantuji poskytnutí realitních služeb nejen rychle, ale především komplexně. Členy mého týmu jsou architekti, autorizovaní inženýři, geometři, stavební technici, právníci, advokát, daňový poradce, soudní znalec v oboru oceňování nemovitosti, designér a reklamní fotograf .

Klienti zaplatí jen za to, co si objednávají a které služby jsou k vyřešení případu nezbytné (např. zpracování aktuálního geometrického plánu, dodání technického posudku atd.)


Přečtěte si můj realitní příběh...

Již od roku 2013 pomáhám lidem s prodejem či pronájmem nemovitosti.


Na začátku si poslechnu jejich životní situaci. Co je vede k tomu, prodat svůj domov, kde většinou prožili část svého životního příběhu. Je pro mne důležité, navázat s klientem určitou osobní vazbu. Být s prodávajícím na jedné lodi, na které bezpečně doplujeme až do cíle. Je to skvělý pocit, být na této lodi kapitánem.

Kapitánem, který ví... Ano, dnes si s přehledem dokáži celou cestu rozvrhnout a naplánovat. Vyhnout se všem nástrahám a útesům. Umím si poradit i s vichřicí a rozbouřeným mořem.

Nemovitost připravíme k prodeji a následně profesionálně nafotíme, či natočíme video prohlídku. Jak já říkám, moje nemovitosti musí zářit jak maják, který přitáhne kupující. Potom najdu nejvýhodnějšího kupujícího, který zpravidla zaplatí za nemovitost tu nejvyšší tržní cenu.

Ale ani já jsem se realitním expertem nenarodil

Dlouhá léta jsem podnikal v gastronomii. Vlastnil tři restaurace. Tento obor mne bavil, pracoval jsem sedm dní v týdnu, od rána do večera. Celý život si dávám vysoké cíle - chci patřit k nejlepším. V gastronomii jsem byl neustále závislý na práci ostatních. A to byl nakonec důvod pro změnu. Pochopil jsem, že je to boj s "větrnými mlýny", který nemohu vyhrát. A také jsem pochopil, že si musím hledat obor, kde mohu ručit za kvalitu, jen tak budu spokojený...

Dostal jsem příležitost stát se realitním makléřem, a to v síti RE/MAX - vůbec jsem netušil, co to RE/MAX je! Ale ten "balón" si mne hned získal...

Říkal jsem si: obchod tě baví, ten máš v krvi od malička... Zajímáš se o design, interiéry jsou tvým koníčkem, tím se můžeš odlišit... Navíc rád fotíš... Tak co dalšího by po tobě mohli chtít? Byt "načinčáš", nafotíš, hodíš to do inzerce... "ukázat" jim to snad umí každý... Byznys děláš přes 20 let, navíc o něčem takovém jsi snil léta, tak to bude sranda.

Až tak velká sranda to nebyla. RE/MAX chce být na trhu nejlepší, (časem jsem pochopil, že nejlepší je) tak že mne hned na začátku poslali do Prahy na týdenní kurz (od rána do večera), navíc zakončený zkouškami - to, aby mi mohli dát certifikát, prý si na to potrpí.

A "řehole začala"

Hned po prvním dopoledni jsem pochopil, že to žádný týdenní "výlet do Prahy" nebude. Nedalo se nic dělat, na hotelu jsem se "šrotil" každý večer, a zkoušky udělal bez ztráty bodu. Vrátil jsem se do mé rodné Plzně, a myslel si, že už jsem realitní makléř... :-)))

Netrvalo dlouho, a vše jsem si mohl hned vyzkoušet. Jaký byl můj první prodej nemovitosti? Nakonec sebyt prodal za tři měsíce, a to byl jako nový - po rekonstrukci. Já, jsem si však spočítal, kolik hodin mne to stálo, kolik peněz mne stál marketing. A došel jsem k závěru, že pokladní v Tescu je na tom lépe. Chtěl jsem s makléřinou seknout. A nebýt mého mentora, tak jsem to možná udělal. Naštěstí v životě nic nevzdávám, neznám, že něco nejde. Byla to výzva. Současně jsem pochopil, že pokud chci být v realitách dobrý, musím se ještě dlouho učit.

Kurzy, školení, zkoušky, a zase kurzy...

Absolvoval jsem spousty kurzů a školení. Například focení interiérů, natáčení video prohlídek, Home Staging, marketing prodeje nemovitostí, občanský zákoník, průkaz energetické náročnosti budovy, a další.... Kurzy už beru jako běžnou součást realitního experta.

Dnes jsem vděčný tomu, že jsem počáteční překážky překonal. Mohu totiž upřímně říct

Dělám to, co mne baví...

René Trčka

Vzdělání a ocenění

Reference klientů

Dva bytové domy v Praze-Braníku

"Byl jsem velice spokojen se všemi poskytnutými službami. Prodej domů nebyl nikterak jednoduchý a Veronika mi pomohla nebo sama dokázala překonat řadu neočekávaných nesnází. Za každé situace si dokázala poradit a zůstávala plná optimismu."

Hodnocení: 10/10

Starší rodinný dům v Jenči

"Paní Váňová je pečlivá a spolehlivá, pracuje profesionálně a současně má srdce na správném místě. Mohu ji jen doporučit všem dalším klientům!"

Hodnocení: 10/10

Byt v novostavbě Praha-Troja

"Veronika Váňová s Vámi bude jednat jako v rukavičkách a nebudete muset dělat téměř nic u prodeje Vaší nemovitosti. Zajistí skvělý servis pro Vás i pro zájemce o nemovitost. Nám byt nádherně vyšperkovala za pomocí služeb home stagingu a díky tomu dokázala prodat byt za mnohem vyšší cenu než bychom zvládli my sami. Moc děkuji za vřelý, milý, profesionální přístup této realitní radilky Veroniky."

Hodnocení: 10/10

Prodej velkého bytu a nákup menšího, Praha 4

"Úžasný makléř, další slova jsou zbytečná"

Hodnocení: 10/10

Dům po rekonstrukci, Nelahozeves

"Se službami paní Váňové jsem byla opravdu velice spokojena. Přístup a způsob, kterým moji nemovitost nabídla potenciálním klientům byl velmi profesionální."

Hodnocení: 10/10

Byt Praha-Vršovice

"Příjemné a profesionální vystupování, příjemná, optimista, znalá své profese".

Hodnocení: 10/10

Prodej rozestavěného RD, Bavoryně

"Děkujeme makléřce paní Veronice Váňové za skutečně profesionální práci, kterou při prodeji nemovitosti odvedla. Vzhledem k tomu, že při akvizici nemovitosti využila moderní prodejní metodu PODÁNÍ NEJVYŠŠÍ NABÍDKY, podařilo se jí splnit naše finanční očekávání. Veroniku Váňovou budeme našim přátelům doporučovat jako spolehlivou obchodnici."

Hodnocení: 10/10

Prodej bytu Praha 1 - Staré Město

"Profesionalita, rychlost vyřízení, vstřícnost."

Hodnocení: 10/10

Prodej velkého bytu Praha-Holešovice

"Naprosto profesionální,ale přátelský přístup. Průběh jednání bez zbytečných průtahů a konečný výsledek nad naše očekávání. Vstřícnost,ochota,perfektní informace a poradenství. Budeme-li do budoucna potřebovat,rozhodně se s důvěrou obrátíme na p.Váňovovu z RE/MAX. Nemohu jinak než vřele doporučit :o)"

Hodnocení: 9/10

Napište Rendovi

Potřebujete poradit? Chcete si domluvit konzultaci? René Trčka, zkušený makléř, je tu vždy pro vás. Napište mu anebo zavolejte na 723 91 91 91.