Realitní Radilka vám poradí ve všech životních situacích

Specializuji se na ty nejsložitější obchodní případy

Zabývám se řešením těch nejsložitějších obchodních případů a spoluvlastnických vztahů, např. vypořádáním majetku po dědictví, dělením firemního nemovitého majetku nebo rozdělením nemovitosti po rozchodu partnerů. 

Umím citlivě přistupovat k řešení ŽIVOTNÍHO PŘÍBĚHU, který stojí za každým prodejem nemovitosti. 

Před zahájením nabídky prodeje řeším různé nesrovnalosti s nemovitostí: např. nedostatky v dokumentaci, právní vady nebo chyby v záznamech na listu vlastnictví.

Zabývám se prodejem před exekucí nebo i v jejím průběhu. V jednotlivých případech umím zajistit i okamžitý výkup bytu nebo domu.

V týmu dlouhodbě spolupracuji se skutečnými odborníky, proto garantuji poskytnutí realitních služeb nejen rychle, ale především komplexně. Členy mého týmu jsou dva architekti, tři autorizovaní inženýři, geometři, stavební technici, tři právníci, advokát, daňová poradkyně, soudní znalec v oboru oceňování nemovitosti, designérka, reklamní fotograf .

Klienti zaplatí jen za to, co si objednávají a které služby jsou k vyřešení případu nezbytné (např. zpracování aktuálního geometrického plánu, dodání technického posudku atd.).

Vzdělání a ocenění

Reference klientů

"Byl jsem velice spokojen se všemi poskytnutými službami. Prodej domů nebyl nikterak jednoduchý a Veronika mi pomohla nebo sama dokázala překonat řadu neočekávaných nesnází. Za každé situace si dokázala poradit a zůstávala plná optimismu."

Hodnocení: 10/10

"Paní Váňová je pečlivá a spolehlivá, pracuje profesionálně a současně má srdce na správném místě. Mohu ji jen doporučit všem dalším klientům!"

Hodnocení: 10/10

"Veronika Váňová s Vámi bude jednat jako v rukavičkách a nebudete muset dělat téměř nic u prodeje Vaší nemovitosti. Zajistí skvělý servis pro Vás i pro zájemce o nemovitost. Nám byt nádherně vyšperkovala za pomocí služeb home stagingu a díky tomu dokázala prodat byt za mnohem vyšší cenu než bychom zvládli my sami. Moc děkuji za vřelý, milý, profesionální přístup této realitní radilky Veroniky."

Hodnocení: 10/10

"úžasný makléř, další slova jsou zbytečná"

Hodnocení: 10/10

"Se službami paní Váňové jsem byla opravdu velice spokojena. Přístup a způsob, kterým moji nemovitost nabídla potenciálním klientům byl velmi profesionální."

Hodnocení: 10/10

"příjemné a profesionální vystupování, příjemná, optimista, znalá své profese".

Hodnocení: 10/10

"Děkujeme makléřce paní Veronice Váňové za skutečně profesionální práci, kterou při prodeji nemovitosti odvedla. Vzhledem k tomu, že při akvizici nemovitosti využila moderní prodejní metodu PODÁNÍ NEJVYŠŠÍ NABÍDKY, podařilo se jí splnit naše finanční očekávání. Veroniku Váňovou budeme našim přátelům doporučovat jako spolehlivou obchodnici."

Hodnocení: 10/10

"Profesionalita, rychlost vyřízení, vstřícnost."

Hodnocení: 10/10

"Naprosto profesionální,ale přátelský přístup. Průběh jednání bez zbytečných průtahů a konečný výsledek nad naše očekávání. Vstřícnost,ochota,perfektní informace a poradenství. Budeme-li do budoucna potřebovat,rozhodně se s důvěrou obrátíme na p.Váňovovu z RE/MAX. Nemohu jinak než vřele doporučit :o)"

Hodnocení: 9/10

Napište Radilce

Potřebujete poradit? Chcete si domluvit konzultaci? Realitní Radilka je tu pro vás. Napište mi, s čím vám mohu pomoci.