Odhad tržní ceny a BEZPLATNÉ zodpovězení odborných dotazů DENNĚ,

volejte telefonní číslo 733 679 996 nebo napište do e-mailu.

Realitní Radilka vám pomůže vyřešit životní situace

Specializuji se na ty nejsložitější obchodní případy!

Ráda pomohu i vám, zavolejte mi na 733 679 996

Zabývám se řešením těch opravdu nejsložitějších obchodních případů a spoluvlastnických vztahů. 

Umím citlivě přistupovat k řešení ŽIVOTNÍHO PŘÍBĚHU, který stojí za každým prodejem bytu, domu nebo pozemku. 

Chráním majitele před riziky plynoucími z prodeje nemovitosti.

Zabývám se i prodejem před hrozící exekucí nebo i v jejím průběhu. V jednotlivých případech umím zajistit i okamžitý výkup bytu nebo domu.

V týmu dlouhodobě spolupracuji s prověřenými odborníky, garantuji poskytnutí realitních služeb nejen rychle, ale především komplexně. Členy mého týmu jsou dva architekti, tři autorizovaní inženýři, geometři, stavební technici, tři právníci, advokát, daňová poradkyně, soudní znalec v oboru oceňování nemovitosti, designérka, reklamní fotograf .

Klienti zaplatí jen za to, co si objednávají a které služby jsou k vyřešení případu nezbytné (např. zpracování aktuálního geometrického plánu, dodání technického posudku atd.).Přečtěte si můj životní příběh...

Můj dědeček František Xaver (nar. 1889) se výrazně podílel v době mezi dvěma světovými válkami na výstavbě tehdy nových pražských rezidenčních čtvrtí Břevnov, Nusle, Pankrác a Modřany. Všichni moji strýcové a bratranci byli a dosud jsou architekty, spolupracovali na významných projektech (se skupinou věhlasných architektů 60. let 20. století, ke které patřili Karel Filsak, Karel Bubeníček, Jiří Louda a Jan Šrámek prosadili v tehdejším Československu moderní architekturu. např. InterContinental Praha, budovu letiště Praha-Ruzyně - Terminál T1, architektonický návrh řešení Barrandovského mostu v Praze ). Během dětství se u nás doma stále mluvilo o stavbách, chodili k nám návštěvy diskutovat o "pasportizaci", "prováděcích projektech", "statických poruchách", "vícepracích", "kontrolních dnech", "překročených rozpočtech" a "závazcích investorů",  ......

Po roce 1990 moje rodina získala nazpět zabavený majetek, tehdy bylo nutné, aby se někdo ze členů rodiny ujal péče o všechny nemovitosti. Protože já jsem už měla praxi z developerské společnosti IPB Real a současně jsem již sama úspěšně podnikala, rodinná rada mne určila za správce restituovaných nemovitostí. Členové rodiny byli rozptýleni po světě: tři synovci jsou občany USA,  za seniory postupně přebírala majetek mladší generace. Nejednotnost v názorech na využívání společného majetku vedla ke sporům a  střetům mezi spolumajiteli a ostatními rodinnými příslušníky. Řešila jsem právní a daňové povinnosti, rekonstrukce špatného technického stavu budov, ....  v průběhu let probíhala dědická řízení a s tím souviselo další zmenšování a rozdělení podílů na ještě drobnější části . . . . 

Získala jsem cenné praktické poznatky, proto se na mne obraceli ostatní restituenti - majitelé činžovních domů s žádostmi o radu, o předání zkušeností a o zprostředkování prodeje, pronájmů či právní pomoci. Přirozeně tedy vyplynulo, že jsem v roce 1996 zahájila oficiální realitní podnikání. A o několik let později jsem kandidovala v komunální politice.

Všechny moje právní, technické a mnohdy i bolestné zkušenosti přináší mým klientům výhodu. 

Vyučila jsem se na osobních zkušenostech, naučila se řešit emotivní situace a rozhodovat za ostatní obchodní strategie. Proto mohu tvrdit, že vždy NAJDU CESTU  k dobrému výsledku. 

Zajímala jsem se o zahraniční trendy v poskytování realitních služeb, proto jsem od roku 2011 mandatářem nadnárodní skupiny RE/MAX a v roce 2015 jsem se stala držitelkou mezinárodního osvědčení kvality ISO 17024 CRM. Patřím ke špičce realitních makléřů v ČR.

Využijte toho, že se od většiny realitních makléřů v ČR liším dosahovanými výsledky a inovativním přístupem k marketingu (od roku 2012 aktivně využívám sociální sítě, mám vlastní kanál na YouTube, sleduji všechny moderní technické nástroje, např. virtuální 3D prohlídky).

Využijte mé dlouhé odborné praxe, během níž jsem úspěšně zajistila mnoho set převodů nemovitého majetku a proto mohu být členkou prestižního mezinárodního TOP CLUBU nejproduktivnějších makléřů.

Ráda zdolávám náročné úkoly!

Vážím si lidí, kteří se mi svěřují. Za každým prodejem bytu, domu nebo pozemku vidím příběh. Těší mne, když se podílím na završení hezkých příběhů.

Motivací pro práci není vlastní obohacení, ale dosažení ÚSPĚCHU a spokojenosti či dokonce nadšení mých klientů.

Volný čas věnuji fyzické práci na malé farmě . . . 

Z Prahy, kde mám kancelář, ujíždím na naši malou rodinnou farmu. A každý den znovu a znovu prožívám radost z vlastní rukou vypěstované zeleniny, nadojeného mléka, vyrobeného sýru či z vajec od hejna spokojených slepiček. Pravidelně cvičím oba lovecké psy nebo se mazlím s koťátky.

Každodenní kontakt se zvířaty mi přináší dobrou náladu a trvalý pocit štětí. Už deset let jsme neměli dovolenou, ale vlastně jsme na dovolené neustále.....

Odměnou za práci na čerstvém vzduchu, na zahradě nebo u zvířat je pro mne dobrá fyzická kondice a radost z mláďat, která se u nás narodila. 

..... a mám ráda lidi 

Deset let jsem členkou divadelní společnosti KADIS. Nastudovali jsme v průběhu času řadu představení, s nimiž vyjíždíme potěšit malé i dospělé diváky.

V roce 2008  ve hře "Strážce hradu....." jsem získala roli kněžny Libuše,  potom čerta v kusu "S čerty nejsou žerty", nastudovali jsme hru "Dalskabáty - hříšnou ves" a "Babičku".  Prožila jsem radostné chvíle s přáteli při společné zábavě na "prknech, která znamenají svět".  Vystupujeme v okolí i ve městech a na regionálních přehlídkách ochotnických spolků. 

Divadlo považuji nejen za součást tradiční české kultury, ale především za skvělou možnost odpoutat se od všedních starostí, pobavit se s kamarády - herci a současně i potěšit diváky.

Vzdělání a ocenění

Reference klientů

Dva bytové domy v Praze-Braníku

"Byl jsem velice spokojen se všemi poskytnutými službami. Prodej domů nebyl nikterak jednoduchý a Veronika mi pomohla nebo sama dokázala překonat řadu neočekávaných nesnází. Za každé situace si dokázala poradit a zůstávala plná optimismu."

Hodnocení: 10/10

Starší rodinný dům v Jenči

"Paní Váňová je pečlivá a spolehlivá, pracuje profesionálně a současně má srdce na správném místě. Mohu ji jen doporučit všem dalším klientům!"

Hodnocení: 10/10

Byt v novostavbě Praha-Troja

"Veronika Váňová s Vámi bude jednat jako v rukavičkách a nebudete muset dělat téměř nic u prodeje Vaší nemovitosti. Zajistí skvělý servis pro Vás i pro zájemce o nemovitost. Nám byt nádherně vyšperkovala za pomocí služeb home stagingu a díky tomu dokázala prodat byt za mnohem vyšší cenu než bychom zvládli my sami. Moc děkuji za vřelý, milý, profesionální přístup této realitní radilky Veroniky."

Hodnocení: 10/10

Prodej velkého bytu a nákup menšího, Praha 4

"Úžasný makléř, další slova jsou zbytečná"

Hodnocení: 10/10

Dům po rekonstrukci, Nelahozeves

"Se službami paní Váňové jsem byla opravdu velice spokojena. Přístup a způsob, kterým moji nemovitost nabídla potenciálním klientům byl velmi profesionální."

Hodnocení: 10/10

Byt Praha-Vršovice

"Příjemné a profesionální vystupování, příjemná, optimista, znalá své profese".

Hodnocení: 10/10

Prodej rozestavěného RD, Bavoryně

"Děkujeme makléřce paní Veronice Váňové za skutečně profesionální práci, kterou při prodeji nemovitosti odvedla. Vzhledem k tomu, že při akvizici nemovitosti využila moderní prodejní metodu PODÁNÍ NEJVYŠŠÍ NABÍDKY, podařilo se jí splnit naše finanční očekávání. Veroniku Váňovou budeme našim přátelům doporučovat jako spolehlivou obchodnici."

Hodnocení: 10/10

Prodej bytu Praha 1 - Staré Město

"Profesionalita, rychlost vyřízení, vstřícnost."

Hodnocení: 10/10

Prodej velkého bytu Praha-Holešovice

"Naprosto profesionální,ale přátelský přístup. Průběh jednání bez zbytečných průtahů a konečný výsledek nad naše očekávání. Vstřícnost,ochota,perfektní informace a poradenství. Budeme-li do budoucna potřebovat,rozhodně se s důvěrou obrátíme na p.Váňovovu z RE/MAX. Nemohu jinak než vřele doporučit :o)"

Hodnocení: 9/10

Nevíte si rady? Zkuste naše vyhledávání

Napište Radilce

Potřebujete poradit? Chcete si domluvit konzultaci? Realitní Radilka je tu pro vás. Napište mi, s čím vám mohu pomoci nebo volejte 733 679 99.

.