Realitní Radilka vám pomůže vyřešit životní situace

Specializuji se na ty nejsložitější obchodní případy!

Ráda pomohu i vám, zavolejte mi na 733 679 996

Zabývám se řešením těch opravdu nejsložitějších obchodních případů a spoluvlastnických vztahů. 

Umím citlivě přistupovat k řešení ŽIVOTNÍHO PŘÍBĚHU, který stojí za každým prodejem bytu, domu nebo pozemku. 

Chráním majitele před riziky plynoucími z prodeje nemovitosti.

Zabývám se i prodejem před hrozící exekucí nebo i v jejím průběhu. V jednotlivých případech umím zajistit i okamžitý výkup bytu nebo domu.
V týmu dlouhodobě spolupracuji s prověřenými odborníky, garantuji poskytnutí realitních služeb nejen rychle, ale především komplexně. Členy mého týmu jsou dva architekti, tři autorizovaní inženýři, geometři, stavební technici, tři právníci, advokát, daňová poradkyně, soudní znalec v oboru oceňování nemovitosti, designérka, reklamní fotograf .

Klienti zaplatí jen za to, co si objednávají a které služby jsou k vyřešení případu nezbytné (např. zpracování aktuálního geometrického plánu, dodání technického posudku atd.).

Přečtěte si můj životní příběh...

Můj dědeček František Xaver (nar. 1889) se výrazně podílel v době mezi dvěma světovými válkami na výstavbě tehdy nových pražských rezidenčních čtvrtí Břevnov, Nusle, Pankrác a Modřany. Všichni moji strýcové a bratranci byli a dosud jsou architekty, spolupracovali na významných projektech (např. InterContinental a Hotel Praha). Protože se u nás doma stále vyprávělo o stavbách, nasávala jsem s mateřským mlékem i obdobné termíny jako "pasport", "prováděčka", "statik", "vícepráce", "kontrolní den", "rozpočet", "investor", "náklady" ...

Po roce 1990, kdy moje rodina získala nazpět zabavený majetek bylo nutné, aby se někdo ze členů rodiny ujal péče o všechny nemovitosti a o jejich nové využití. Protože jsem měla praxi z developerské společnosti IPB Real a současně jsem sama úspěšně podnikala, rodinná rada vybrala a ustanovila mne za správce restituovaných nemovitostí. Byla to složitá pozice, členové rodiny byli ve světě: tři synovci jsou občany USA a  za seniory přebírala majetek mladší generace. Nejednotnost v názorech na využívání společného majetku vedla ke střetům v názorech o výši výnosů. Řešila jsem právní a daňové povinnosti, špatný technický stav budov, .... Rodinné spory jsme museli vyřešit rušením spoluvlastnických podílů i prodejem části majetků a vzájemným finančním vypořádáním. Protože tři spolumajitelé postupně zemřeli, probíhala dědická řízení a s tím souviselo další dělení podílů na menší části . . . . 

Obraceli se na mne další restituenti - majitelé domů - s žádostmi o radu, o předání zkušeností a o zprostředkování prodeje, pronájmů či právní pomoci. Přirozeně tedy vyplynulo, že jsem v roce 1996 zahájila vlastní samostatné realitní podnikání. O několik let později jsem kandidovala v komunální politice.

Všechny moje právní, technické a mnohdy i bolestné zkušenosti přináší mým klientům výhodu. Vyučila jsem se na osobních zkušenostech, umím řešit složité situace a proto mohu tvrdit, že vždy najdu cestu k dobrému výsledku.

Zajímala jsem se o zahraniční trendy v poskytování realitních služeb, proto jsem od roku 2011 mandatářem nadnárodní značky RE/MAX, v roce 2015 jsem se stala držitelkou mezinárodního osvědčení kvality ISO 17024 CRM .

Využijte toho, že se od většiny realitních makléřů v ČR liším dosahovanými výsledky a inovativním přístupem k marketingu (od roku 2012 aktivně využívám sociální sítě, mám vlastní kanál na YouTube, sleduji všechny moderní technické nástroje, např. virtuální 3D prohlídky).

Využijte mé dlouhé odborné praxe, během níž jsem úspěšně zajistila mnoho set převodů nemovitého majetku a proto mohu být členkou prestižního mezinárodního TOP CLUBU nejproduktivnějších makléřů.

Ráda zdolávám náročné úkoly!

Vážím si lidí, kteří se mi svěřují. Za každým prodejem bytu, domu nebo pozemku vidím příběh. Těší mne, když se podílím na završení hezkých příběhů.

Motivací pro práci není vlastní obohacení, ale dosažení ÚSPĚCHU a spokojenosti či dokonce nadšení mých klientů.

Volný čas věnuji fyzické práci na naší malé farmě 

ve Středním Povltaví

Z Prahy, kde mám kancelář, ujíždím na naši malou rodinnou farmu. A každý den znovu a znovu prožívám radost z vlastní rukou vypěstované zeleniny, nadojeného mléka, vyrobeného sýru či z vajec od hejna spokojených slepiček. Pravidelně cvičím oba lovecké psy nebo se mazlím s koťátky.

Každodenní kontakt se zvířaty mi přináší dobrou náladu a trvalý pocit štětí. Už deset let jsme neměli dovolenou, ale vlastně jsme na dovolené neustále.....

Odměnou za práci na čerstvém vzduchu, na zahradě nebo u zvířat je pro mne dobrá fyzická kondice a radost z mláďat, která se u nás narodila. 

Cítím se šťastná mezi  lidmi, ....


....proto jsem členkou divadelní společnost KADIS. Nastudovali jsme v průběhu času řadu představení, s nimiž vyjíždíme potěšit malé i dospělé diváky a přitom se radujeme i my.

Od roku 2008  ve hře "Strážce hradu.....", kde jsem získala roli kněžny Libuše až po čerta v kusu "S čerty nejsou žerty" (2017), přes "Dalskabáty - hříšnou ves" a "Babičku" jsem prožila radostné chvíle s přáteli při společné zábavě na "prknech, která znamenají svět".  Vystupovali jsme i na přehlídkách ochotníků. Divadlo považuji nejen za součást české kultury a tradice, ale také za skvělou možnost odpoutat se od všedních starostí a předat poselství divákům.
Vzdělání a ocenění

Reference klientů

"Byl jsem velice spokojen se všemi poskytnutými službami. Prodej domů nebyl nikterak jednoduchý a Veronika mi pomohla nebo sama dokázala překonat řadu neočekávaných nesnází. Za každé situace si dokázala poradit a zůstávala plná optimismu."

Hodnocení: 10/10

"Paní Váňová je pečlivá a spolehlivá, pracuje profesionálně a současně má srdce na správném místě. Mohu ji jen doporučit všem dalším klientům!"

Hodnocení: 10/10

"Veronika Váňová s Vámi bude jednat jako v rukavičkách a nebudete muset dělat téměř nic u prodeje Vaší nemovitosti. Zajistí skvělý servis pro Vás i pro zájemce o nemovitost. Nám byt nádherně vyšperkovala za pomocí služeb home stagingu a díky tomu dokázala prodat byt za mnohem vyšší cenu než bychom zvládli my sami. Moc děkuji za vřelý, milý, profesionální přístup této realitní radilky Veroniky."

Hodnocení: 10/10

"úžasný makléř, další slova jsou zbytečná"

Hodnocení: 10/10

"Se službami paní Váňové jsem byla opravdu velice spokojena. Přístup a způsob, kterým moji nemovitost nabídla potenciálním klientům byl velmi profesionální."

Hodnocení: 10/10

"příjemné a profesionální vystupování, příjemná, optimista, znalá své profese".

Hodnocení: 10/10

"Děkujeme makléřce paní Veronice Váňové za skutečně profesionální práci, kterou při prodeji nemovitosti odvedla. Vzhledem k tomu, že při akvizici nemovitosti využila moderní prodejní metodu PODÁNÍ NEJVYŠŠÍ NABÍDKY, podařilo se jí splnit naše finanční očekávání. Veroniku Váňovou budeme našim přátelům doporučovat jako spolehlivou obchodnici."

Hodnocení: 10/10

"Profesionalita, rychlost vyřízení, vstřícnost."

Hodnocení: 10/10

"Naprosto profesionální,ale přátelský přístup. Průběh jednání bez zbytečných průtahů a konečný výsledek nad naše očekávání. Vstřícnost,ochota,perfektní informace a poradenství. Budeme-li do budoucna potřebovat,rozhodně se s důvěrou obrátíme na p.Váňovovu z RE/MAX. Nemohu jinak než vřele doporučit :o)"

Hodnocení: 9/10

Napište Radilce

Potřebujete poradit? Chcete si domluvit konzultaci? Realitní Radilka je tu pro vás. Napište mi, s čím vám mohu pomoci nebo volejte 733 679 99.

.