Odhad tržní ceny a BEZPLATNÉ zodpovězení odborných dotazů DENNĚ,

volejte telefonní číslo 723 919 191 nebo napište do e-mailu.

Kontakt

René Trčka - realitní makléř

RE/MAX Partner, Řeporyjské náměstí 16

155 00 Praha 5

+420 723 919 191

O Rendovi

René Trčka vám pomůže vyřešit jakoukoliv životní situaci. Pro svou práci žije!

Zavolejte mi nebo napište, ochotně zařídím vše kolem prodeje, vypořádání nebo nákupu bytu, domu, pozemku. Zajišťuji pro majitele komplexní služby spojené s prodejem nemovitosti, a dále i jednání se zájemci, s právníky, odhadci, hypotéčními makléři a daňovými poradci, s pracovníky finančních a katastrálních úřadů a dalšími .....

Zavolat mi můžete i o víkendu nebo během svátků na číslo 723 91 91 91 nebo můžete napsat na e-mail:  rene@renetrcka.cz

Jsem René Trčka a již od roku 2013 pomáhám lidem s prodejem či pronájmem nemovitosti. Je to pro mne pocit vítězství, pokud navýším cenu o 5 - 12 %. Miluji ten pocit, kdy je klient nadšený... Lidé o mne říkají, že pro svoji práci žiji. A mají pravdu. Hledáte realitního specialistu, který prodá váš domov za cenu, o které jste snili? Odborníka, který dělá svoji profesi se srdcem? Myslím, že jste ho právě našli. Ušetřím vám čas a starosti. Se mnou bezpečně dojdete do cíle.Dělám to, co mne baví...

Je pro mne důležité, navázat s klientem určitou osobní vazbu. Být s prodávajícím na jedné lodi, na které bezpečně doplujeme až do cíle. Je to skvělý pocit, být na této lodi kapitánem. Kapitánem, který ví... Ano, dnes si s přehledem dokáži celou cestu rozvrhnout a naplánovat. Vyhnout se všem nástrahám a útesům. Umím si poradit i s vichřicí a rozbouřeným mořem.

Nemovitost připravíme k prodeji a následně profesionálně nafotíme, či natočíme video prohlídku. Jak já říkám, moje nemovitosti musí zářit jak maják, který přitáhne kupující. Potom najdu nejvýhodnějšího kupujícího, který zpravidla zaplatí za nemovitost tu nejvyšší tržní cenu.

Zajímá-li vás Rendův realitní příběh, podívejte se, co na sebe prozradil na stránce "O mne".

Rendova ocenění

Certifikáty, které prokazují, že Renda - René Trčka disponuje znalostmi, které většina makléřů nemá...

Potřebujete poradit? Chcete si domluvit konzultaci? René Trčka, zkušený realitní makléř je tu pro vás. Napište mu, s čím vám může pomoci, anebo mu zavolejte na 723 91 91 91.