Můj první byt

Naše první bydlení aneb konečně spolu

Chci si pořídit vlastní byt

  • Toužíte se osamostatnit a pořídit si své první bydlení?
  • Máte vyhlédnutou nemovitost, ale nevíte si rady, jak postupovat?
  • Potřebujete zkušené oko odborníka, které se nenechá na nic nachytat?


Se získáním prvního bydlení většinou nastávají potíže. Jak jim předejít? Kdy je čas na pořízení vlastního bytu? Poradím vám, jak a kde začít. Víte, kdy se vyplatí život v pronájmu a kdy už stojí za to uvažovat o nákupu vlastního malého bytu? A jak se nenechat napálit od předchozího majitele či podepsat ne zrovna výhodné podmínky kupní smlouvy? O to vše se postará Realitní Radilka.

Realitní Radilka, paní Veronika Váňová, se obchodování s byty, domy, pozemky věnuje od roku 1996. Skoro nic jí už nepřekvapí a nevyvede z rovnováhy. Má bohaté zkušenosti, v jednání, je vlídná a vyjde vám vstříc.Domluvte si s ní nezávaznou schůzku a nechejte si poradit! Napište jí ještě dnes! Anebo zavolejte na 733 679 996.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Ondřej chtěl vykoupit dům, v němž bydlel a druhá polovina domu patřila jeho sestře Yvetě. Na vyplacení poloviny ceny domu mu ale scházely penízky. A navíc z předešlého bujarého života za sebou táhl plno finančních závazků.

Majitelka se potřebovala rychle vyplatit ze závazku hypotečního úvěru. Prodej jejího rodinného domu se na počátku zdál bezproblémový. Ovšem jen do doby, než jsem spatřila skutečnost, která vůbec neodpovídala záznamům v katastru nemovitostí.