Realitní aukce: makléřovo kouzlo, jak navýšit kupní cenu

Díky realitní aukci můžete dostat za svoji nemovitost opravdu nejvyšší cenu

Možná jste si dali zpracovat odhad tržní ceny své nemovitosti od několika makléřů. Odlišují se jejich názory? Nevíte, jakou cenu zvolit do inzerce? Moderním řešením, jak ověřit nejvyšší tržní cenu je tzv. realitní aukce.

Prodávající si vybírá z písemných nabídek od zájemců, a to bez ohledu na pořadí doručených prohlídek. Je to metoda spravedlivá, jak pro prodávající tak i pro kupující.

Prodej formou aukce (podání nabídky na kupní cenu) uskutečňuji od roku 2013. V průměru se mi daří získat vyšší prodejní cenu o 5 - 12 % na každé nemovitosti ve srovnání s odhady z cenových map!

Jak správně využít tržní prostředí? A jak docílít při prodeji domu navýšení jeho prodejní ceny? Poradí realitní odborník Renda Trčka na tel. 723 91 91 91!

A jak je to možné?

Zájemci o koupi vyjádří podáním své nabídky hodnotu, jakou jsou ochotni a schopni za nabízenou nemovitost vydat. Výraznou roli v nabídce hraje i tzv. "míra zvláštní obliby".

To je situace, kdy zájemci potřebují bydlet právě v tomto domě, např. proto, že v sousedctví žijí jejich příbuzní nebo přátelé. V takovém případě mohou tito kupující zaplatit o mnoho tisíc navíc ve srovnání s ostatními zájemci.

Napište Rendovi

Potřebujete poradit? Chcete si domluvit konzultaci? René Trčka je tu pro vás. Napište mu, s čím vám může pomoci anebo zavolejte na 732 91 91 91!