Co mohu požadovat za služby a za co platím provizi?

Jak realitní makléř zajistí platební schopnost zájemců o koupi nemovitosti? Jestli i vás trápí konkrétní otázka z oblasti realitního trhu, neváhejte a zavolejte mi na 723 91 91 91.

Dobrý realitní makléř se vždy vyplatí

Dokáže majitelům získat vyšší výnos z prodeje i po odečtení provize. A především vás zbaví starostí se všemi administrativními úkony. Zkušený realitní makléř zajistil stovky prodejů a vyřešil desítky zapeklitých situací, proto má bohaté zkušenosti a dobře se zorientuje v problematice všech administrativních procesů.

Realitní makléř dokáže oslovit průměrně o 60 % víc potenciálních zájemců o koupi nemovitosti a navíc má zkušenost, jak vyjednat vyšší prodejní cenu ve srovnání s prodejem vlastními silami. Statistika potvrzuje, že makléř dokáže prodejní cenu v průměru navýšit o 20 % - 25 % ve srovnání s cenou samoprodejů, přitom provize makléře nepřesáhne 6 % z kupní ceny.

Co makléři umí?

Makléř (díky širokým obchodním zkušenostem) najde cílovou skupinu zájemců o koupi a těm nabídku přímo zašle. Makléř přizve ke spolupráci také své kolegy, vystaví nabídku na sociálních sítích, zpracuje reklamní materiály jako jsou video prohlídky, 3D plánky a vizualizace. Makléř umí jednat s hypotečními bankami a dokáže získat pro zájemce o koupi financování, čímž prospěje především svým klientům - prodávajícím.

Napište Rendovi

Potřebujete poradit? Chcete si domluvit konzultaci? René Trčka je tu pro vás. Napište mu, s čím vám může pomoci. Nebo zavolejte na 723 91 91 91.