Co byste měli vědět, když prodáváte dům


Každý rok zajišťuji prodej více než 50 nemovitostí. Ve srovnání s jinými realitními kancelářemi nabízím nemovitosti o 30 % většímu počtu potenciálních kupců, čímž se zvyšuje prodejní cena. Ráda pomohu s prodejem domu i vám, kontaktujte mne na čísle 733 679 996.


Víte, že ne každý zájemce o koupi denně prohledává realitní servery?


Většina hodně časově vytížených lidí, jedná se o manažery, právníky, bankéře, lékaře a další investory, kteří chtějí uložit své finanční prostředky do nemovitostí vůbec nemá čas vyhledávat příležitosti. Rozhodují se na základě nabídky zaslané od osobního realitního makléře.


Proč můžeme nabízet nemovitosti i zahraničním klientům?

V týmu máme kolegy makléře - cizince, kteří se zaměřující na svoji komunitu. Nemovitosti nabízíme klientům z Ruska, zejména však z Moskvy či Krasnojarsku, vypracujeme speciální nabídky pro anglicky či německy a italsky mluvící klienty.


Ráda pomohu s prodejem domu i vám, kontaktujte mne na čísle

733 679 996.


Jaký vliv má spolupráce mezi makléři?

V systému MLS RE/MAX sdílíme nabídky a prodáme 18-20 % ze všech nemovitostí pouze interně, ve spolupráci s makléři. Z ohlasu webu www.re-max.cz prodáme dalších cca 12 % nemovitostí.


Kam se běžní prodávající se svou nikdy nabídkou nedostanou?


Neveřejně, tedy pouze ve spolupráci s jakýmikoli dalšími makléři prodáváme cca 40 - 45% všech nemovitostí. K těmto nabídkám se běžní prodávající sami nedostanou. Samo prodejci tímto přichází o možnost prodat nemovitost za objektivně vyšší cenu.

Napište Radilce


Potřebujete poradit? Chcete si domluvit konzultaci? Realitní Radilka je tu pro vás. Napište mi, s čím vám mohu pomoci.