Prodej domu: Co byste měli vědět, když chcete prodat dům

Každý rok zajišťuji prodej více než 50 nemovitostí. Ve srovnání s jinými realitními kancelářemi nabízím nemovitosti o 30 % většímu počtu potenciálních kupců, čímž se zvyšuje prodejní cena. Rád pomohu s prodejem domu i vám, kontaktujte mne na čísle 723 91 91 91.


Víte, že ne každý zájemce o koupi denně prohledává realitní servery?


Většina hodně časově vytížených lidí, jedná se o manažery, právníky, bankéře, lékaře a další investory, kteří chtějí uložit své finanční prostředky do nemovitostí vůbec nemá čas vyhledávat příležitosti. Rozhodují se na základě nabídky zaslané od osobního realitního makléře.


Proč můžeme nabízet nemovitosti i zahraničním klientům?

V týmu máme kolegy makléře - cizince, kteří se zaměřující na svoji komunitu. Nemovitosti nabízíme klientům z Ruska, zejména však z Moskvy či Krasnojarsku, vypracujeme speciální nabídky pro anglicky či německy a italsky mluvící klienty.

Rád pomohu s prodejem domu i vám, kontaktujte mne na čísle 723 91 91 91.

Jaký vliv má spolupráce mezi makléři?

V systému MLS RE/MAX sdílíme nabídky a prodáme 18-20 % ze všech nemovitostí pouze interně, ve spolupráci s makléři. Z ohlasu webu www.re-max.cz prodáme dalších cca 12 % nemovitostí.

Kam se běžní prodávající se svou nikdy nabídkou nedostanou?

Neveřejně, tedy pouze ve spolupráci s jakýmikoli dalšími makléři prodáváme cca 40 - 45% všech nemovitostí. K těmto nabídkám se běžní prodávající sami nedostanou. Samo prodejci tímto přichází o možnost prodat nemovitost za objektivně vyšší cenu.

Napište Rendovi

Potřebujete poradit? Chcete si domluvit konzultaci? René Trčka, zkušený makléř, je tu vždy pro vás. Napište mu anebo zavolejte na 723 91 91 91.