Odhad tržní ceny a BEZPLATNÉ zodpovězení odborných dotazů DENNĚ,

volejte telefonní číslo 733 679 996 nebo napište do e-mailu.

Chci prodat!

Chcete prodat byt či dům? 
Realitní Radilka vám prodej zařídí a vy se můžete v klidu věnovat svým zájmům!

Jak Realitní Radilka prodává byty a domy?

První setkání makléře a majitele nemovitosti se odehrává většinou u šálku kávy, povídá se o představách prodávajících. Realitní Radilka předloží analýzu, z které vyplyne, za jakou konkrétní cenu lze nemovitost prodat a jak dlouho bude prodávající čekat na výplatu kupní ceny.

Umíte si představit, že já, Realitní Radilka dokážu oslovit někoho, kdo bude ochoten zaplatit vyšší kupní cenu?

Nechápete, proč někdo může být ochotný zaplatit o statisíce korun navíc?

Je tomu proto, že díky opravdu dobře provedené reklamní kampani se zájemce nadchne a rozhodne pro koupi ještě před dřív než přijde na prohlídku. Při návštěvě v nemovitosti si už jen potvrdí své rozhodnutí. 


Jak to Realitní Radilka dělá?

  • Klade důraz na vytvoření příjemných emocí: Vytváří přitažlivý prostor, smyslem úprav je vykouzlit příjemné pocity, a tím kupce nadchnout
  • V každé nemovitosti najde přednosti, které zdůrazní
  • Výhody sdělí předem určenému okruhu potenciálních zájemců. Komu? Např. prostorný byt u parku je vhodný pro rodiny s malými dětmi, budeme jej takto prezentovat především budoucím matkám a mladým rodičům. V reklamním videu pošleme toto sdělení prostřednictvím sociálních sítí konkrétním lidem.
  • Spolupracuje se špičkovými profesionály ve svém oboru, s fotografy, s designéry, s architekty, s advokáty.... Designérka navrhne v nemovitosti drobné úpravy, odvezeme přebytečný nábytek, vymalujeme, uklidíme, naaranžujeme dekorace. Byt či dům proměníme.
  • Reklamní specialista nafotí statické fotky, změří místnosti, udělá půdorysovou dokumentaci a 3D vizualizaci. Díky formátu 3D mohou zájemci virtuálně procházet místnostmi, aniž by vstali od svého stolu. Proto jsou osobní prohlídky většinou již jen formálním krokem....
  • Každý majitel očekává s napětím okamžik, kdy dojde k podpisu rezervační smlouvy se zájemcem o koupi. Průměrně uběhne od první schůzky do rezervace 35 dnů. Průměrně je prodejní cena vyšší o 15 % oproti cenové mapě.

  • Realitní Radilka zajistí veškerou administrativu potřebnou pro převod majetku, dohled nad řádným průběhem smluvních procesů zajišťují právníci. Cílem je, aby prodávající dostal včas prodejní cenu a kupující převzal nemovitost.

Nevíte si rady? Zkuste naše vyhledávání

Napište Radilce

Potřebujete poradit? Chcete si domluvit konzultaci? Realitní Radilka je tu pro vás. Napište mi, s čím vám mohu pomoci.