Odhad tržní ceny a BEZPLATNÉ zodpovězení odborných dotazů DENNĚ,

volejte telefonní číslo 723 91 91 91 nebo napište do e-mailu.

Potřebujete rozdělit dědictví, vyřešit majetek po rozvodu nebo máte jinou životní situaci? Prodejte nemovitost právě teď!

Umím vám poradit a pomoci.  Zájemci stále chtějí kupovat, realitní trh se nezastavil, naopak. Zajímá vás, jak na daň z nabytí nemovitosti? Anebo hledáte informace o tom., co se děje na realitním trhu v roce 2023?

Někdo možná měl obavu z budoucnosti nebo odkládal svá rozhodování,  Ale stále trvá  zájem o nákup nemovitosti. Mnoho investorů současný stav vnímá jako příležitost bezpečně uložit peníze.

Chci prodat!

Chcete prodat byt či dům

S prodejem a vším okolo vám poradí Renda - zkušený realitní makléř, který vám zařídí prodej v klidu a pohodě, zatím co se můžete v klidu věnovat svým zájmům!

Jak vám pomohu prodat byt či dům?

První setkání makléře a majitele, ještě předtím než přijde na prohlídku nemovitosti, se odehrává většinou u šálku kávy, kde se povídá o představách prodávajících. Pak vám předložím analýzu, z které vyplyne, za jakou konkrétní cenu lze nemovitost prodat a jak dlouho bude prodávající čekat na výplatu kupní ceny.

Umíte si představit, že dokážu oslovit někoho, kdo bude ochoten zaplatit vyšší kupní cenu?

Nechápete, proč někdo může být ochotný zaplatit o statisíce korun navíc?

Je tomu proto, že díky opravdu dobře provedené reklamní kampani se zájemce nadchne a rozhodne pro koupi ještě před dřív než přijde na prohlídku. Při návštěvě v nemovitosti si už jen potvrdí své rozhodnutí. 


Jak to makléř Renda umí zařídit?

  • Klade důraz na vytvoření příjemných emocí: Vytváří přitažlivý prostor, smyslem úprav je vykouzlit příjemné pocity, a tím kupce nadchnout
  • V každé nemovitosti najde přednosti, které zdůrazní
  • Výhody sdělí předem určenému okruhu potenciálních zájemců. Komu? Např. prostorný byt u parku je vhodný pro rodiny s malými dětmi, budeme jej takto prezentovat především budoucím matkám a mladým rodičům. V reklamním videu pošleme toto sdělení prostřednictvím sociálních sítí konkrétním lidem.
  • Spolupracuje se špičkovými profesionály ve svém oboru, s fotografy, s designéry, s architekty, s advokáty.... Designér(ka) navrhne v nemovitosti drobné úpravy, odvezeme přebytečný nábytek, vymalujeme, uklidíme, naaranžujeme dekorace. Byt či dům proměníme.
  • Reklamní specialista nafotí statické fotky, změří místnosti, udělá půdorysovou dokumentaci a 3D vizualizaci. Díky formátu 3D mohou zájemci virtuálně procházet místnostmi, aniž by vstali od svého stolu. Proto jsoupotom osobní prohlídky většinou již jen formálním krokem....
  • Každý majitel očekává s napětím okamžik, kdy dojde k podpisu rezervační smlouvy se zájemcem o koupi. Renda dokáže navýšit prodejní cenu průměrně o 5 až 12 % oproti samoprodejcům.
  • René Trčka pro vás zajistí veškerou administrativu potřebnou pro převod majetku, dohled nad řádným průběhem smluvních procesů zajišťují právníci. Cílem je, aby prodávající dostal včas prodejní cenu a kupující převzal nemovitost.

Napište Rendovi

Potřebujete poradit? Chcete si domluvit konzultaci? René Trčka je tu pro vás. Napište mu, s čím vám může pomoci.